kopiika.com.ua

Дивні картини краси: «Квіти серед квітів»

Переглядів: 127Коментарі: 0

У перші дні весни сама природа натякає на своє пробудження, на пробудження квітів, жіночої сутності. У виставковому залі, що на масиві Леваневського, відкрилася традиційна виставка-конкурс «Квіти серед квітів». Виставка проводиться за підтримки відділу культури і туризму виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. 

Особливим було й привітання зі святом весни жінок-художників: їх творчо привітали ті художники міста, які виступили членами журі – Валерій Вовченко, Георгій Пономарьов, Володимир Панфілов.

На відкритті виставки святковий настрій жінкам доповнили музичні твори у виконанні викладача школи мистецтв дитячих духових оркестрів №6 Ігоря Лаврентьєва (тромбон).

На стінах виставкової зали при бібліотеці №8 панує справжня весна, адже квіти, жіночі портрети створюють неповторне весняне свято. 

...

За умовами конкурсу, до уваги журі пропонувались роботи, створені тільки жінками-художниками. Професійне журі вирішило відзначити кращими в конкурсі в номінації «Портрет»:

Олену Гайдаєнко за роботу «Анастасія»,

Ольгу Мілейко за роботу «Раїса»,

Тетяну Матвієнко за роботу «Легкий бриз».

У номінації «Натюрморт»:

Світлану  Мороз за роботу «Польові квіти»,

Тетяну Фокіну за роботу «Ніжність півонії»,

Лідію Федькевич за роботу «Півонії». 

За словами завідувачки виставкової зали Любові Михайлюк, у виставці взяли участь 32 художники, які представили 80 робіт: «Крім робіт, створених руками та серцем жінок, ви зможете також насолодитися роботами Володимира Панфілова, Ігоря Безвербного, Валерія Вовченка та інших відомих у місті художників. Ця виставка вражає – настроєм, кольорами, різними стилями».

Цікаво, що деякі портрети з діючої виставки писалися на майстер-класах, які проводились у цій виставковій залі.

Художня експозиція «Квіти серед квітів» діятиме до 19 березня.