kopiika.com.ua

Канікули – час фантазувати та творити

Переглядів: 30Коментарі: 0

Цікаво працювати з природними матеріалами, створювати незвичайні речі з кольорового паперу та картону, вигадувати фантазійних героїв, робити унікальні фотокадри – усе це можна було зробити під час шкільних канікул у гуртках Центру еколого-натуралістичної творчості міста Біла Церква. 

  Детальніше...

Футбольний клуб захищатиме честь міста

Переглядів: 38Коментарі: 0

Особлива відповідальність для футбольної команди – взяти за своє ім’я назву міста. Адже відтоді спортсмени захищатимуть честь міста на всіх іграх, на змаганнях міжміського, регіонального та всеукраїнського рівнів. Отже, у місті Біла Церква діятиме професійний футбольний клуб, який таку відповідальність на себе взяв. 

  Детальніше...

Корисні поради: як уникнути трагедії від побутового газу

Переглядів: 36Коментарі: 0

Майже в кожній квартирі чи будинку встановлені газові плити, водонагрівачі, опалювальні печі чи котли. Сьогодні ми порадимо вам, як уникнути трагедії від неналежного користування побутовим газом. 
Необхідно пам’ятати декілька простих правил  Детальніше...

Професія – турбота про людей

Переглядів: 21Коментарі: 0

Життя складається з моментів професійних удач, хвилин важкої праці, секунд радості, років різноманітної діяльності. Турбота про людей є основою професійної діяльності працівників соціальної сфери. Соціальна робота – неголосна й скромна, але вона сповнена високого гуманізму, милосердя та душевного тепла. 

 Детальніше...

Чи буде тепло в наших оселях?

Переглядів: 373Коментарі: 0

Поки осінь дарувала нам тепло, питання в містян про початок опалювального періоду не було актуальним. Наразі прогнози погоди свідчать про значне похолодання, незабаром прийде зима. У всіх містах України стартував опалювальний період 2019-2020 рр. Тож натепер білоцерківців об’єднує одне спільне бажання – тепло в наших домівках.  Детальніше...

Гра престолів: «Зима близько»

Переглядів: 128Коментарі: 0

Одне з найболючіших питань сьогодення – як, власне, завжди напередодні нового опалювального сезону – це питання вартості тепла в наших оселях. Усіх хвилює: чому саме стільки? Ми маємо відповідь. 
Відразу зауважимо: мова йтиме лише про будинки, які приєднані до тепломережі міста, а не про домогосподарства, які мають власні котельні. (Зазначимо лише, що в них живуть теж українці, які теж сплачують за тепло власні кошти, але їхньою долею ну жоден популіст не переймається. Дивно, чи не так?)  Детальніше...

Реорганізація міської ветеринарної служби

Переглядів: 118Коментарі: 0

Із метою забезпечення стійкого благополуччя тваринництва щодо інфекційних хвороб, високої його продуктивності й надійного захисту населення від зооантропонозів (групи інфекційних хвороб, які передаються від тварини до людини), а також задля оптимізації видатків на утримання ветеринарної служби, – минулого місяця Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області було прийняте рішення про її реорганізацію. Тож станом на сьогодні відбулася ліквідація районної держлікарні ветмедицини і, таким чином, розширено зону повноважень міської ветлікарні на 62 населені пункти.  Детальніше...